DNZ On Tour van start in Kampen


De eerste sessie van DNZ On Tour zit erop! We kijken terug op een energieke middag die geheel in het teken stond van samenwerking rondom een inclusieve arbeidsmarkt. Werkgevers en publieke inclusiepartners (gemeenten, UWV, WSP’s) van regio Zwolle en omliggende arbeidsmarktregio’s kwamen bijeen om samen de schouders eronder te zetten voor een inclusieve arbeidsmarkt.

  • Kennismaken
  • Else Elzenga
  • Opening
  • Opening
  • Opening
  • Cross The Line
  • Cross The Line
  • Cross The Line
  • Cross The Line
  • Workshopronde
  • Workshopronde
  • Workshopronde
  • Workshopronde
  • Workshopronde
  • Workshopronde
  • Workshopronde
  • Speedmeets
  • Speedmeets
  • Speedmeets
  • Speedmeets
  • Speedmeets
  • Speedmeets
  • Afspraken
  • Korte terugblik
  • De opbrengst

Foto’s: Jan Buteijn


De middag startte met het delen van ervaringen. Jobcoach Else Elzenga vertelde over hoe zij haar eigen struggles op de arbeidsmarkt heeft overwonnen en hoe belangrijk het is om bijeenkomsten als deze te organiseren, zodat er meer succesverhalen tot stand komen.

Actie

Al snel schoven we de stoelen aan de kant om ruimte te maken voor Cross The Line, een concept om elkaars doelen en drijfveren beter te leren kennen; een mooie basis voor de speedmeets later op de middag. Tijdens de workshopronde werd er kennis gedeeld over onderwerpen als stapelbanen, employer branding, Open Hiring en SROI. Ook was er een workshop inclusie-versnellen, uiteraard gegeven door één van onze Inclusieversnellers. Tijdens de speedmeets grepen de deelnemers de kans om concrete afspraken te maken over belangrijke thema’s, zoals de vindbaarheid van kandidaat-werknemers. Maar ook: hoe kan het principe van ‘één loket’ helemaal tot zijn recht komen? En: als reguliere vacatures niet werken, wat werkt dan wél?

Nieuwe partners

Veel deelnemers kwamen naar Kampen met een missie, bewijst ook het grote vel met alle gemaakte afspraken. Een aanstekelijk enthousiasme dat niet onopgemerkt bleef, want: een prachtige bijkomstigheid is dat we na de bijeenkomst maar liefst acht nieuwe partners mochten verwelkomen! Gemeente Kampen, Zonnegilde B.V., RIBW Groep Overijssel, Philadelphia, Stichting de Kern, PGVZ, De Nieuwe Zorg Thuis en de IND hebben zich bij ons netwerk aangesloten.

Samenwerking

DNZ On Tour Zwolle organiseerden we samen met WSP Regio Zwolle, DNZ van Zwolle, VNO-NCW Regio Zwolle, MKB Nederland Regio Zwolle en Op naar de 125.000 banen. Ook danken wij gastheer IMpact! voor de samenwerking en gastvrijheid.

Ook impact maken?

We zijn nog maar net onderweg, dus mocht je onze stop in Kampen gemist hebben, dan kun je je uiteraard nog aanmelden voor één (of meer!) van de volgende sessies:

28 oktober         regio Utrecht | aanmelden
31 oktober         regio Arnhem | aanmelden
18 november     regio Amsterdam | aanmelden
27 november     regio Tilburg | aanmelden