Over International Innovation Company (IIC)
Naast het innovatieve karakter speelt de maatschappelijke betrokkenheid binnen International Innovation Company een belangrijke rol. International Innovation Company faciliteert indirect werkgelegenheid aan 150 mensen met een lichamelijke of verstandelijke handicap, door hen een veilige en prettige werkomgeving te bieden op het hoofdkantoor, in Nederland, op de verpakking- en assemblageafdeling.
Artikelen over deze partner
Uitleggen wat IIC -International Innovation Company- nu precies doet, is nog niet zo heel makkelijk. Het bedrijf van Patrick Schneider bestaat 30 jaar en ziet zichzelf als ideeënfabriek. “Wij zijn geen ontwerpbureau… – lees meer – .
Deze slogan staat achterop de brochure van International Innovation Company (IIC). Voor velen wellicht beter bekend als producent van leuke en vernieuwende praktische producten onder de naam Vacu Vin. Dat dit bedrijf… – lees meer – .