20 oktober 2026

Werkgevers Noord-Nederland en gelijke kansen bij werving en selectie

Praktische informatie

📅 Datum: dinsdag 20 oktober 2026
⏰ Tijd: 09.30 – 11.00 uur
📍 Locatie: online
👥 Voor wie: werkgevers uit Groningen, Drenthe en Friesland

Bereik jij écht al het beschikbare talent? Of vallen geschikte kandidaten onbedoeld af tijdens je werving- en selectieproces?

Tijdens deze inspirerende en praktische bijeenkomst ontdek je hoe objectief werven en selecteren je helpt om talent eerlijker te beoordelen én een veel bredere groep kandidaten aan te trekken. Je krijgt inzicht in de invloed van onbewuste vooroordelen, leert hoe vacatureteksten en selectiegesprekken kansen kunnen vergroten of juist beperken, en gaat naar huis met direct toepasbare tips om meer gelijke kansen te creëren binnen jouw organisatie.

Wat levert het op?

  • Inzicht in de onbewuste drempels die talent kunnen uitsluiten in je werving- en selectieproces.
  • Praktische handvatten voor het schrijven van objectieve vacatureteksten en het voeren van eerlijke selectiegesprekken.
  • Inspirerende voorbeelden en ervaringen van werkgevers uit Noord-Nederland.
  • Concrete acties om talent centraal te stellen en keuzes minder te laten afhangen van aannames of onderbuikgevoel.

Spreker

Femke Oosterkamp is adviseur inclusieve arbeidsmarkt bij AWVN en ondersteunt werkgevers bij het creëren van gelijke kansen op de arbeidsmarkt. Vanuit haar expertise op objectief werven en selecteren helpt zij organisaties om talent centraal te stellen en onbewuste drempels in het werving- en selectieproces weg te nemen.

Aanmelden

Deel dit artikel via: